Deutsch (DE-CH-AT)English (United Kingdom)Polish (Poland)Română (România)

 

header_premium

Dlaczego Premium?

Nieodpłatny dostęp do Strefy Premium umożliwi Państwo korzystanie z dodatkowych danych i informacji o naszych produktach oraz z wszystkich funkcji oferowanych przez nas aplikacji dodatkowych, jak np. generator mieszanek unicado, a także zapewni dalsze możliwość importu (dowload) np. kart danych technicznych produktów w wysokiej rozdzielczości w formacie gotowym do druku (PDF).

Te rozbudowane funkcje i dodatkowe informacje są przeznaczone przede wszystkim dla profesjonalnych wykonawców, architektów i designerów i dlatego stawiamy warunek nieodpłatnej rejestracji.

 

Ile kosztuje dostęp do Strefy Premium?

Dostęp do Strefy Premium jest nieodpłatny i wymaga jedynie - również nieodpłatnej - rejestracji, która otworzy drogę do dodatkowych danych i informacji oraz wszystkich funkcjonalności naszej strony internetowej i oferowanych aplikacji dodatkowych.

 

Jak uzyskuje się dostęp do Strefy Premium?

Po wypełnieniu krótkiego formularza rejestracyjnego i uruchomieniu linku aktywującego w otrzymanym pod adresem elektronicznym e-mail’u w ciągu kilku minut Strefa Premium będzie dostępna natychmiast po wprowadzeniu nazwy użytkownika i hasła.

 

Co oferuje Strefa Premium?

Po pomyślnym zalogowaniu się zarejestrowany użytkownik ma w każdym czasie do nieodpłatnej dyspozycji następujące aplikacje, materiały, dane i informacje:


pl_premiums_1

pl_premiums_2

pl_premiums_4